Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2688 hodnocení
5
2643x
4
21x
3
10x
2
5x
1
9x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
VŠ
Veronika Šmídová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.1.2026
Rychlé dodání
JK
Jitka Kanovská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.1.2026
AG
Anna Gabrielova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.1.2026
KV
Kateřina Václavíčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.1.2026
z šatů jsem nadšená, střih,materiáll....sedí úžasně!
SL
Simona Lišková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.1.2026
JP
Jitka Poláková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.1.2026
PK
Pavlína Kotula
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.1.2026
MK
Marcela Karasova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.1.2026
Rychle doručení, fajn zbozi
ŠG
Šárka Gojova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.1.2026
Super rychlost kvalita se
LP
Leona Prchalova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.1.2026
MK
Marie Kadlčíkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.1.2026
Rychle dodání
JH
Jana Hausmanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.1.2026
Sem spokojená moc, hlavně s cenou oproti jiným obchodům,kde ta samá souprava stojí 1000kc, objednám další,mohu jen doporučit
JH
Jana Hrabětová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.1.2026
Vše sedí.. Rychlost dodání..
Výborná komunikace..
Díky za Vás..❤️💐👍👍👍
VH
Veronika Halamová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.1.2026
JM
Jaroslava Matejcova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.1.2026
Kvalitní podpory hezký sedí spokojena
MK
Martina Kalendová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.1.2026
Spokojenost s obchodem, dodáním i s objednaným zbožím.
LD
Larissa Domanska
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.1.2026
Kvalitní a hezké šaty,rychlé dodání.
VH
Vladana husakova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.1.2026
Vse super a rychle dodání. Doporučuji
BJ
Blanka Junošová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.1.2026
EM
Eva Mikulášková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.1.2026
Suprové kalhoty, krásně sedí, dobře vypadají všem doporučuji
