Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2637 hodnocení
5
2592x
4
21x
3
10x
2
5x
1
9x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
TK
Tereza Kollárová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.6.2026
Krásné produkty, rychlé dodání. Jsem opravdu mile překvapena. Děkuji. Určitě to nebyl můj poslední nákup.
MJ
Martina Jeřábková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.6.2026
ŠP
Štěpánka Pokorná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.6.2026
PM
Petra Musílková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.6.2026
Určitě doporučuji
Rychlé dodání, skvělé věci, vše odpovídá - vzhled, materiál
Spokojenost
RK
Renata Kalasova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.6.2026
Vše doručeno rychle a v pořádku. Velká spokojenost
PK
Petra Křibík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
Parádní obchůdek 😉
IK
Iva Korandová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
Vše přišlo v pořádku a věci jsou super. Zatím jsem měla kalhoty a ty jsou mega pohodlné 😉👍 a šaty jsou též pohodlné
LN
Lucie Novotná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
Velmi rychlé dodání, kalhoty super 😇
VP
Věra Pokludová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
Dávám 5 hvězdiček 👍
ŽZ
Žaneta Zubata
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
PD
Pavlína Danišková
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
Při rozbalování mi odpadl spodní knoflík.Musela jsem si ho tam předělat že staré džínové bundy.Jinak jsem spokojená.Rychlé dodání.
PK
Petra Králíčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
Spokojenost, rychlé dodání. Nákup doporučuji 👍
RČ
Radka Čepeláková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
Halenka dorazila brzo po objednání, barva stejná jak na obrázku, nemám co vytknout.
MH
Marcela Hotová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
Úplně skvělé kalhoty na léto 🥰 volné, vzdušné a materiál perfektní. Děkuji moc za skvělé zboží. ❤️🌹
MP
Martina Paštyková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
Obchod určitě mohu doporučit. Velmi rychlé dodání. Šaty super, kalhoty mi neseděly (chyba mé postavy, ne kalhot), jednoduché vrácení. Informace o vrácení zboží přes QR na kartičce jsem viděla poprvé, a je to skvělé řešení. Určitě objednám znova.
JK
Jana Křáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
ŠV
ŠÁRKA VOLKOVÁ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
ZK
Zuzana Krnanska
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
AŘ
Andrea Řehořová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
IV
Inge Večeřová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
šaty i košile jsou boží
